-

                

1. ZAPISY DO LIGI: ORLIKÓW, ŻAKÓW I SKRZATÓW DO 5 WRZEŚNIA WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA KOORDYNATOR ROZGRYWEK KRÓL KAMIL TEL. 880 053 640
2.Z UWAGI NA CZĘSTE PYTANIA PODAJEMY OBOWIĄZUJĄCE KATEGORIE WIEKOWE CAŁOŚĆ DO PRZECZYTANIA NA MZPN REGULAMINY KLAS MŁODZIEŻOWYCH PUNKT 6 § 7. W rozgrywkach młodzieżowych sezonu 2016/2017 mogą brać udział zawodnicy urodzeni w okresie:
- od 01.01.1998 do 31.12.1998 Junior (A1 – rocznik 1998, A2 – rocznik 1999)
- od 01.01.2000 do 31.12.2001 Junior młodszy (B1 – rocznik 2000, B2 – rocznik 2001)
- od 01.01.2002 do 31.12.2003 Trampkarz (C1 – rocznik 2002, C2 – rocznik 2003)
- od 01.01.2004 do 31.12.2005 Młodzik (D1 – rocznik 2004, D2 – rocznik 2005)
3. PROSZĘ O SPRAWDZANIE TERMINARZY EW. OBSADY SĘDZIOWSKIEJ GDZEI SA AKTUALNE GODZINY W DANEJ KOLEJCE, OBSADA NA STRONIE KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ.




INFORMACJE *** KOMUNIKATY

KOMUNIKATY                  [26.08.16/17.30]

1. DODANO KOMUNIKAT WG.
2.ZAKTUALIZOWANO TERMINARZE GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
3. ZMIENIONO TERMIN MECZU 4 KOLEJKI KLASY A BOREK- TARNAVIA NA 11.11 GODZ 13.00 W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE MECZKLASY B HUSARIA - PROMIEŃ SOBOTA GODZ 17.00.

II RUNDA PUCHAR POLSKI                  [24.08.16/19.30]

BESKID NAPRZÓD 4-4 k 8-9
WKS SZRENIAWA GÓRNIK 3-2
ORZEŁ GOSIR-NOVI 1-1 K 1-3
CZARNI CERAMIKA 4-2
BŁĘKITNI ŻUBR 6-2

KOMUNIKAT WG                  [17.08.16/18.30]

1.DODANO TERMINARZE JUNIORÓW MŁODSZYCH, TRAMPKARZY, MŁODZIKÓW MOZLIWOŚĆ ZMIAN PO KONSULTACJACH Z PRZECIWNIKIEM.

PUCHAR POLSKI                  [08.08.16/18.00]

1.OSTATECZNE WYNIKI I RUNDY P. POLSKI.
2.II RUNDA PUCHARU POLSKI DNIA 24.08.2016 DO GRY WCHODZĄ DRUŻYNY KLASY OKRĘGOWEJ ,LOSOWANIE PAR 11.08.206 (CZWARTEK) GODZ. 17.30

OSTROWIANKA ŻUBR 2-2 1:3 k
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 5-5 3:4 k
KORONA BŁĘKITNI 1-2
ORZEŁ POLANKA 3-0 VO
MACIERZ WKS SZRENIAWA 1-4
CZARNI RABA K 4-2
RABA N BESKID 3-5
TRZCIANA CERAMIKA 1-2

XI TURNIEJ IM. J.KRAKOWSKIEGO                  [01.08.16/16.00]

1.DODANO WYNIKI XI TURNIEJU IM. J. KRAKOWSKIEGO, DZIAŁ PIŁKA HALOWA.

KOMUNIKAT WG                  [01.08.16/16.00]

1. ZESTAWIENIE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH ZGŁOSZONYCH DO 01.08

JUNIORZY JUNIORZY MŁ. TRAMPKARZE MŁODZICY
RABA KSIĄŻ MACIERZ NAPRZÓD MOSIR II
POLANKA WKS SZRENIAWA BESKID CERAMIKA
BŁYSKAWICA PROMIEŃ VICTORIA PROMIEŃ
RABA NIED BŁĘKITNI WKS ORZEŁ C
GKS DRWINIA GOSIR-NOVI BOREK
ORZEŁ CIKOWICE TARNAVIA CZARNI
MACIERZ

PUCHAR POLSKI                  [31.07.16/19.00]

OSTROWIANKA ŻUBR 2-2 1:3 k
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 5-5 3:4 k
KORONA BŁĘKITNI 1-2
ORZEŁ POLANKA 3-0 VO
MACIERZ WKS SZRENIAWA 07.08 G 17.00
CZARNI RABA K 07.08 G 16.00
RABA N BESKID 07.08 G 14.00
TRZCIANA CERAMIKA 07.08 G 17.00

KOMUNIKAT WG                  [27.07.16/15.00]

1. ZESTAWIENIE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH ZGŁOSZONYCH DO 27.07

JUNIORZY JUNIORZY MŁ. TRAMPKARZE MŁODZICY
RABA KSIĄŻ MACIERZ NAPRZÓD MOSIR II
POLANKA WKS SZRENIAWA BESKID CERAMIKA
BŁYSKAWICA PROMIEŃ VICTORIA PROMIEŃ
RABA NIED BŁĘKITNI WKS ORZEŁ C
GKS DRWINIA GOSIR-NOVI BOREK
ORZEŁ CIKOWICE CZARNI
MACIERZ

KOMUNIKAT WG                  [21.07.16/15.00]

1.NA ZEBRANIU Z KLUBAMI ROZLOSOWANO PARY I RUNDY P.POLSKI , KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 31.07 ORAZ 7.08 DWA TERMINY USTALONO Z UWAGI NA UDZIAŁ DRUŻYN W ROZGRYWKACH GMINNYCH .
ZESTAW PAR I TERMINY PUCHARU POLSKI

OSTROWIANKA ŻUBR 31.07 G 16.00
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 31.07 G 17.00
KORONA BŁĘKITNI 31.07 G 17.00
ORZEŁ POLANKA 31.07 G 17.00
MACIERZ WKS SZRENIAWA 07.08 G 17.00
CZARNI RABA K 07.08 G 16.00
RABA N BESKID 07.08 G 14.00
TRZCIANA CERAMIKA 07.08 G 17.00
2. USTALONO TERMIN XI TURNIEJU IM. JÓZEFA KRAKOWSKIEGO NA 30.07.16 GODZ. 9.00 ORLIK MOSIRU UDZIAŁ ZADEKLAROWAŁY DRUŻYNY:BŁĘKITNI KRZECZÓW, CZARNI KOBYLE, GKS DRWINIA, BŁYSKAWICA PROSZÓWKI, HUSARIA ŁAPCZYCA, MACIERZ LIPNICA, PROMIEŃ MIKLUSZOWICE, WPISOWE 50 ZŁ.

KOMUNIKAT WG                  [20.07.16/15.00]

1. 31.07 ORAZ 6.08 TO TERMINY PUCHARU POLSKI ORAZ TURNIEJU IM. JÓZEFA KRAKOWSKIEGO, ZOSTANĄ DOPASOWANE NA ZEBRANIU 21.07 PO KONSULTACJACH Z KLUBAMI.