Biuro Podokręgu czynne:
  • wtorek      15.30 - 18.30 Kierownik Biura i Kolegium Sędziów
  • środa          9.00 - 12.00 Kierownik Biura/ w sezonie/
  • czwartek   15.30 - 18.30 Kierownik Biura oraz Komisja Gier
                                            i Dyscypliny


ZEBRANIE ORGANIZACYJNE SEZONU 2014/15 KLUBÓW KLASY A I B ODBĘDZIE SIĘ 22.07 GODZ. 18.00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. KONFEDERATÓW BARSKICH 27.

ZGŁOSZENIA DRUŻYN DO ROZGRYWEK SEZONU 2014/15 DO 15.07 PRZYJMUJE KIEROWNIK BIURA



Gimnazjum Piłkarskie w Mościcach od 2014/2015





INFORMACJE *** KOMUNIKATY

KOMUNIKATY                 [28.07.14/10.00]

  • W DNIU JUTRZEJSZYM ODBĘDZIE SIĘ LOSOWANIE PAR PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU TERMIN I RUNDY 10 VIII.
  • Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w sezonie 2014/2015 nadal można uprawniać zawodników według dotychczasowych zasad. Jeżeli klub zdecyduje się to przeprowadzić w wersji elektronicznej - zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN nr III/50 z dnia 19 marca 2014 roku (obowiązuje to obligatoryjnie I i II ligę seniorów, Centralną Ligę Juniorów oraz Ekstraklasę i I ligę kobiet) - musi dołączyć wymagane dokumenty zgodnie z Listą wniosków o uprawnienie (patrz załączniki w Extranecie).
  • TERMINARZ KLASY B                 [23.07.14/18.20]

  • DODANO WSTĘPNY TERMINARZ KLASY B,ZGODNIE Z KOMUNIKATEM NA ZEBRANIU PROSZĘ O USTALENIE GODZIN (CZERWONYM NIE DO ZMIANY) ODESŁANIEM NA E-MAIL PODOKRĘGU DO SOBOTY, BEZ MECZÓW NAPRZODU II.
  • ZGŁOSZENIA SEZON 2014-15 ***KOMUNIKATY                 [18.07.14/12.50]

  • W SEZONIE 2014/15 BOCHEŃSKA KLASA A ZGODNIE Z REGULAMINEM LICZYĆ BĘDZIE 14 DRUŻYN CO POWODUJE UTRZYMANIE DRUŻYNY CZARNYCH KOBYLE .
  • PUCHAR POLSKI 2014/15 ROZGRYWANY BĘDZIE Z UDZIAŁEM WSZYSTKICH DRUŻYN NALEŻĄCYCH DO PODOKRĘGU, DO WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY. PROSIMY O ZGŁOSZENIA DO DNIA 22.07.14
  • ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UTWORZENIA W PODOKRĘGU GRUP ORLIKÓW I ŻAKÓW, WARUNKIEM JEST REJESTRACJA W SYSTEMIE EXTRANETU ZAWODNIKÓW ORAZ MINIMUM 3 DRUŻYNY W KAŻDEJ Z KATEGORII .
    RABA KSIĄŻNICE KLASA A,KLASA B, JUN MŁ,
    ORZEŁ CIKOWICE KLASA A, JUN MŁ, TRAMPKARZE
    RABA NIEDARY OKR,KLASA B, TRAMPKARZE
    GOSIR-NOVI KLASA A, MŁODZICY
    PROMIEŃ KLASA B, TRAMPKARZE
    POLANKA KLASA B
    POLONIA KLASA B
    KORONA KLASA B
    MACIERZ OKR, TRAMPKARZE, P.POLSKI
    CERAMIKA KLASA A, JUNIORZY
    MOSIR MŁODZICY
    NAPRZÓD OKR,KLASA B, TRAMPKARZE
    BŁĘKITNI KLASA B, JUN MŁ, TRAMPKARZE
    GKS IV , KLASA A, JUNIORZY, TRAMPKARZE, P.POLX2
    ŻUBR KLASA A
    BŁYSKAWICA KLASA A
    VICTORIA KLASA A
    GRYF KLASA B
    TRZCIANA KLASA A,JUNIORZY, MŁODZIKI
    CZARNI KLASA A,JUN MŁ, ŻAKI
    SZRENIAWA KLASA A
    GÓRNIK KLASA A, TRAMPKARZE,MŁODZICI
    BESKID KLASA A , KLASA B, JUN MŁ TAR
    OSTROWIANKA KLASA B
    WISŁA KLASA B
  • IX TURNIEJ IM. J. KRAKOWSKIEGO                 [14.07.14/10.25]

  • IX TURNIEJ IM. J. KRAKOWSKIEGO 2.08.2014 GODZ. 9.00 SZTUCZNA TRAWA MOSIRU BOCHNIA. KOSZT UDZIAŁU 50-100 ZŁ. ZGŁOSZENIA U KIEROWNIKA BIURA.
  • III MECZ GWIAZD BOCHEŃSKIEJ KLASY A                 [14.07.14/10.25]

  • W ROZEGRANYM MECZU GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE 0-2
    PEŁNA RELACJA NA STRONIE BESKIDU ŻEGOCINA .
  • BILETY NA MECZE REPREZENTACJI                 [12.07.14/12.25]

  • Małopolski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości nabycia po 6 biletów na każdy mecz Mecz Eliminacyjny ME 2016 Reprezentacji Narodowej Polska - Niemcy w dniu 11 października /sobota/ 2014 roku i Polska - Szkocja w dniu 14 października /środa/ 2014 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. W celu nabycia w/w należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 lipca 2014 r. do Biura Związku, w formie elektronicznej, listę chętnych osób zawierającą: imię, nazwisko, pesel oraz dowód wpłaty za zamówione bilety na numer rachunku bankowego Związku tj. 37 1240 2294 1111 0000 3709 2289. KATEGORIA CENA [zł] I 200 II 160 III 100
  • III MECZ GWIAZD BOCHEŃSKIEJ KLASY A                 [07.07.14/11.00]

    .

    KOMUNIKATY ***KOMUNIKATY                 [01.07.14/19.30]

  • AWANS Z KLASY A DO KLASY OKRĘGOWEJ = TARNAVIA TARNAWA ORAZ RABA NIEDARY, OSTATECZNA SPRAWA DOTYCZĄCA SPADKU UZALEŻNIONA JEST OD DECYZJI SZRENIAWY NOWY WIŚNICZ O PRZYSTĄPIENIU DO ROZGRYWEK. Z KLASY B AWANS -ORZEŁ CIKOWICE ORAZ CERAMIKA MUCHÓWKA W GRUPACH MŁODZIEŻOWYCH NA UDZIAŁ W KLASIE WYŻSZEJ ZDECYDOWANA JEST DRUŻYNA BESKIDU ŻEGOCINA POZOSTALI ZWYCIĘZCY GOSIR, GÓRNIK ORAZ PROMIEŃ DECYZJA DO PIĄTKU .
  • TABELE SEZONU 2013/14 W DNIU JUTRZEJSZYM.
  • DODANO KOMUNIKAT WGID
  • KOMUNIKATY ***KOMUNIKATY                 [30.06.14/11.30]

  • TYLKO WERSJE ELEKTRONICZNE SPRAWOZDAŃ W IV LIDZE I KLASIE OKRĘGOWEJ
  • W DNIU 1.07 OSTATNIE POSIEDZENIE WGID SEZONU 2013/14. PO NIM OSTATECZNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SEZONU 2013/14.
  • WYNIKI KLASA A I B                  [22.06.14/20.05

  • VICTORIA BŁYSKAWICA 1-3
    ZUBR PIAST 0-1
    GÓRNIK CZARNI 2-1
    RABA K TARNAVIA 0-5
    GOSIR-NOVI BESKID 4-3
    GKS II RABA N 1-2
    TRZCIANA 2000 BOREK 2-2
    PROMIEN POLANKA 1-2
    BESKID II BŁEKITNI 1-3
    CERAMIKA GRYF 5-1
    ORZEŁ KORONA 4-1
    OSTRÓW WISŁA 5-3
  • WYNIKI KLASA A I B                  [19.06.14/19.10]

  • BESKID VICTORIA 6-1
    TARNAVIA RABA N 0-2
    CZARNI BOREK 4-1
    PIAST TRZCIANA 5-0
    BŁYSKAWICA GKS II 1-4
    ZUBR GOSIR 2-2
    GÓRNIK RABA 3-0
    PROMIEŃ OSTRÓW 3-2
    BESKID II ORZEŁ 2-3
    POLANKA KORONA 3-0
  • WYNIKI KLASA A I B                 [15.06.14/19.20]

  • BESKID GKS II 4-1
    PIAST GÓRNIK 1-0
    RABA N TRZCIANA 2000 4-2
    CZARNI RABA K 4-5
    BOREK VICTORIA 7-0
    BŁYSKAWICA ZUBR 4-2
    TARNAVIA GOSIR-NOVI 3-1
    CERAMIKA BESKID II 9-0
    GRYF OSTRÓW 1-1
    BŁEKITNI PROMIEŃ 0-0
    POLANKA ORZEŁ 0-1
    POLONIA WISŁA 3-1
  • ZALEGŁOŚCI KLASY B                 [11.06.14/22.00]

  • POLANKA OSTRÓW 7-3
  • XXIV KOLEJKA KLASA A XVIII KLASY B                 [08.06.14/19.20]

  • GKSII DRWINIA TARNAVIA 1-1
    BOREK RABA NIEDARY 2-2
    VICTORIA ŻUBR 3-4
    GÓRNIK BŁYSKAWICA 1-3
    RABA K PIAST 2-3
    GOSIR-NOVI CZARNI 10-0
    TRZCIANA 2000 BESKID 1-3
    OSTROWIANKA BŁĘKITNI 5-3
    POLANKA CERAMIKA 0-3
    POLONIA BESKID II 0-4
    KORONA GRYF 2-1
  • XXIII KOLEJKA KLASA A XVII KLASY B                 [01.06.14/19.30]

  • BESKID BOREK 3-2
    RABA N VICTORIA 8-0
    TARNAVIA TRZCIANA 2000 3-1
    CZARNI GKS II 4-4
    PIAST GOSIR-NOVI 2-0
    BŁYSKAWICA RABA K 0-2
    ŻUBR GÓRNIK 2-2
    CERAMIKA PROMIEŃ 4-3
    POLONIA OSTRÓW 3-3
    ORZEŁ BŁĘKITNI 6-4
    BESKID II GRYF 1-2
  • KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [29.05.14/21.00]

  • WYDZIAŁ GIER USTALIŁ TERMIN NIEROZEGRANYCH MECZÓW SENIORÓW A-XXI B-XV NA 19.06 (BOŻE CIAŁO) KLASA A 17.00 KLASA B 14.00 MOŻLIWE ZMIANY DO 5.06 .
  • USTALONO TERMINY MECZÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH WYKAZ PONIŻEJ

    ZALEGŁE MECZE MŁODZIEŻOWE

  • XXII KOLEJKA KLASA A XVI KLASY B                 [25.05.14/19.30]

  • WYNIKI PO 19.00
    VICTORIA GÓRNIK 0-1
    RABA K ŻUBR 3-1
    GOSIR-NOVI BŁYSKAWICA 1-0
    GKS II PIAST 0-2
    TRZCIANA CZARNI 4-0
    BOREK TARNAVIA 1-2
    RABA N BESKID 1-4
    PROMIEŃ BESKID II 4-1
    POLONIA POLANKA 0-8
    ORZEŁ GRYF 9-0
    OSTROWIANKA KORONA 2-1
    BŁĘKITNI WISŁA G 4-1
  • KOMUNIKAT WGID                 [20.05.14/13.00]

  • DODANO KOMUNIKAT WGID .POPRAWIONO I ZAKTUALIZOWANO TABELE GRUP MŁODZIEZOWYCH.
  • KOMUNIKAT WGID                 [20.05.14/13.00]

  • DODANO KOMUNIKAT WGID .POPRAWIONO I ZAKTUALIZOWANO TABELE GRUP MŁODZIEZOWYCH.
  • XX KOLEJKA KLASA A XIV KLASY B                 [11.05.14/19.30]

    VICTORIA RABA K 0-3
    GKS II ZUBR 1-3
    BOREK PIAST 2-1
    GOSIR-NOVI GÓRNIK 1-0
    TRZCIANA BŁYSKAWICA 5-3
    RABA N CZARNI BRAK GOSCI
    BESKID TARNAVIA 2-1
    POLANKA OSTRÓW ODWOŁANY
    POLONIA CERAMIKA 1-6
    ORZEŁ PROMIEŃ 1-1
    KORONA BŁEKITNI 1-3
    GRYF WISŁA 2-2

    KOMUNIKAT WGID                 [01.05.14/10.00]

  • DODANO KOMUNIKAT WGID .
  • KOMUNIKATY ***KOMUNIKATY                 [01.05.14/08.00]

  • ZAAKTUALIZOWANO TABELE GRUP MŁODZIEŻOWYCH .
  • KOMUNIKATY WGID                 [30.04.14/20.30]

  • W DNIU JUTRZEJSZYM DOSTĘPNE BĘDĄ AKTUALNIONE TABELE GRUP MŁODZIEŻOWYCH ORAZ KOMUNIKAT WGID .
  • KOMUNIKATY WGID                 [28.04.14/15.30]

  • W ZWIĄZKU Z MIEPOROZUMIENIEM MIĘDZY DZIAŁACZAMI PRZYWRACA SIĘ DO ROZGRYWEK DRUŻYNĘ TRAMPKARZY NAPRZODU SOBOLÓW. UAKTUALNIONO TERMINARZ TRAMPKARZY, ZAINTERESOWANI PROSZENI SĄ O POBRANIE NOWEGO.
  • XVIII KOLEJKA KLASA A XII KLASY B                 [27.04.14/19.40]

    RABA NIEDARY BŁYSKAWICA 7-1
    GKS II RABA K 1-0
    TARNAVIA CZARNI 5-4
    BOREK ZUBR 1-1
    VICTORIA GOSIR-NOVI 2-3
    TRZCIANA GÓRNIK 2-4
    BESKID PIAST 1-7
    CERAMIKA ORZEŁ 2-2
    GRYF PROMIEŃ 3-1
    KORONA POLONIA 4-1
    OSTRÓW BESKID 3-1
    POLANKA WISŁA 2-0

    KOMUNIKATY WGID                 [26.04.14/08.50]

  • DRUZYNY - STRZELEC OKULICE, ŻUBR GAWŁÓWEK(JUNIORZY), OSTROWIANKA OSTRÓW (JUNIORZY MŁODSI), NAPRZÓD SOBOLÓW (TRAMPKARZE) - WYCOFAŁY SIĘ Z ROZGRYWEK. MECZE W/W ZOSTANĄ ZWERYFIKOWANE WALKOWERAMI. NANIESIONO KOREKTY W TERMINARZACH MŁODZIEŻOWYCH.
  • DODANO KOMUNIKAT WGID
  • KOMUNIKAT MZPN                 [23.04.14/21.50]

  • Małopolski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości otrzymania 10 bezpłatnych biletów na mecz finałowy Pucharu Polski KGHM Zagłębiem Lubin a Zawiszą Bydgoszcz w dniu 2 maja /piątek/ 2014 roku o godzinie 18.30 w Warszawie. W celu otrzymania w/w należy przesłać do dnia 24.04.2014 r. do Biura Związku, w formie elektronicznej, listę chętnych osób zawierającą: imię, nazwisko, pesel.
  • XVII KOLEJKA KLASA A XI KLASY B                 [21.04.14/19.00]

    PIAST TARNAVIA 1-1
    GÓRNIK BOREK 2-0
    ŻUBR RABA NIEDARY 3-1
    BŁYSKAWICA BESKID 5-4
    GOSIR-NOVI GKS II 2-1
    RABA K TRZCIANA 3-1
    CZARNI VICTORIA 1-2
    BŁĘKITNI CERAMIKA 1-4
    GRYF POLANKA 2-3
    PROMIEŃ POLONIA 2-2
    BESKID KORONA 3-2
    ORZEŁ WISŁA ODWOŁANY

    KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [18.04.14/12.00]

  • DODANO OSTATECZNE TERMINARZE GRUP MŁODZIEŻOWYCH ORAZ KOMUNIKAT WGID
  • XVI KOLEJKA KLASA A X KLASY B                 [13.04.14/19.00]

    VICTORIA GKS II 0-2
    TRZCIANA GOSIR-NOVI 1-3
    BOREK RABA K 4=2
    RABA N GÓRNIK 3-1
    BESKID ZUBR 0-5
    TARNAVIA BŁYSKAWICA 2-1
    CZARNI PIAST 2-3
    CERAMIKA OSTROWIANKA 4-2
    POLANKA BESKID II 4-1
    POLONIA ORZEŁ 0-6
    KORONA PROMIEN 0-2
    BŁĘKITNI GRYF 2-0

    KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [12.04.14/09.00]

  • DODANO TERMINARZE GRUP MŁODZIEŻOWYCH, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KOREKT DO 16.04 TJ. ŚRODA.
  • DODANO KOMUNIKAT WGID ORAZ ZESTAWIENIE KARTEK KLASY B PO RUNDZIE JESIENNEJ .
  • XV KOLEJKA KLASA A                 [06.04.14/18.00]

    PIAST VICTORIA 2-1
    BŁYSKAWICA CZARNI 0-7
    ŻUBR TARNAVIA 2-2
    GÓRNIK BESKID 1-0
    RABA K RABA N 1-1
    GOSIR-NOVI BOREK 1-0
    GKS II TRZCIANA 2-1

    KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [04.04.14/20.30]

  • OSTATECZNA WERSJA TERMINARZA KLASY B .
  • KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [02.04.14/17.00]

  • OSTATECZNA WERSJA TERMINARZA KLASY B W DNIU JUTRZEJSZYM.
  • KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [27.03.14/11.40]

  • DODANO TERMINARZ KLASY B . EWENTUALNE KOREKTY DO 2.04 PO UZGODNIENIU Z PRZECIWNIKIEM. MECZE XI KOLEJKI MOZNA GRAĆ 21.04 NATOMIAST MECZE XII 3.05, KONTAKT Z KIEROWNIKIEM BIURA.
  • XIV KOLEJKA KLASA A                 [30.03.14/17.40]

    VICTORIA SŁOMKA TRZCIANA 2000 1-1
    BOREK GKS II DRWINIA 6-1
    PIAST ŁAPANÓW BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3-0
    CZARNI KOBYLE ŻUBR GAWŁÓWEK 3-4
    TARNAVIA TARNAWA GÓRNIK SIEDLEC 2-3
    RABA NIEDARY GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 2-1
    BESKID ŻEGOCINA RABA KSIĄZNICE 4-1

    KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [27.03.14/11.40]

  • DODANO TERMINARZ KLASY B BEZ GODZIN (CEL ZAPOZNAWCZY), DRUŻYNA WISŁA GROBLA WSZYSTKIE MECZE ROZGRYWA NA WYJAZDACH . EWENTUALNE UWAGI DO TERMINARZA ZGŁASZAĆ U KIEROWNIKA BIURA
  • KOMUNIKATY WYDZIAŁU GIER                 [27.03.14/10.00]

  • W dziale komumikaty WGID dodano zestawienie kartek po rundzie jesiennej.
  • W związku z dokooptowaniem drużyny Wisła Grobla start klasy B dn. 13.04, terminarz do końca miesiąca.
  • XIV PUCHAR TYMBARKU                 [23.03.14/16.00]

  • W DNIU WCZORAJSZYM ODBYŁY SIĘ ELIMINACJE POWIATOWE XIV TURNIEJU PUCHARU TYMBARKU. ORGANIZATOR TURNIEJU POWIATOWEGO PODOKRĘG BOCHEŃSKI DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM, ZAWODNIKOM ORAZ OPIEKUNOM ZA 100% OBECNOŚĆ NA ZAWODACH. PONIŻEJ WYNIKI



    WYNIKI OSTATECZNE

  • XIV PUCHAR TYMBARKU                 [18.03.14/14.00]

  • XIV PUCHAR TYMBARKU ELIMINACJE, POWIATOWE ODBĘDĄ SIĘ 22.03.2014 (SOBOTA) ORLIK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 UL. G. JAKUBOWSKIEGO 12 ( OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) ROZKŁAD GRUP:
    DZIEWCZYNKI U-10 GODZ 9.00-9.25
    DZIEWCZYNKI GODZ U-12 9.30-10.40
    CHŁOPCY U-10 GODZ 10.45-11.55
    CHŁOPCY U-12 GODZ 12.00.
    WIĘCEJ INFORMACJI CZWARTEK POPOŁUDNIU.
  • KOMUNIKAT BIURA                 [11.03.14/22.00]

  • DODANO TERMINARZ KLASY A
  • KOMUNIKAT BIURA                 [27.02.14/20.20]

  • NA ZEBRANIU Z KLUBAMI USTALONO ROZPOCZĘCIE RUNDY REWANŻOWEJ KLASY A NA 30.03.
  • PRAWDOPODOBNY START KLASY B I GRUP MŁODZIEŻOWYCH TO 26-27.04.
  • XIII TURNIEJ IM. RYSZARDA MAJCHRA                 [19.02.14/12.20]

  • DODANO WYNIKI TURNIEJU
  • XIII TURNIEJ IM. RYSZARDA MAJCHRA                 [11.02.14/13.20]

  • DODANO TERMINARZ TURNIEJU
  • XIII TURNIEJ IM. RYSZARDA MAJCHRA                 [07.02.14/13.20]

  • 16.02 GODZ.9.00 NA HALI I LO W BOCHNI ROZEGRANY ZOSTANIE XII TURNIEJ IM. RYSZARDA MAJCHRA UDZIAŁ WEZMĄ IGLOOPOL DĘBICA ,OKS BRZESKO, BKS BOCHNIA, PUSZCZA NIEPOŁOMICE , PPN PÓŁNOC, PPN POŁUDNIE . KU PAMIĘCI RYSZARDA MAJCHRA NA TURNIEJ KIBICÓW ZAPRASZA ORGANIZATOR PPN BOCHNIA.
  • KOMUNIKAT WG LIGA HALOWA                 [24.01.14/19.20]

  • DO FINAŁU W TARNOWIE AWANS UZYSKAJĄ PO 2 DRUŻYNY Z KAŻDEJ GRUPY WIEKOWEJ, DODANO TERMINARZ JUNIORÓW
  • KOMUNIKAT WG LIGA HALOWA                 [23.01.14/23.20]

  • Zmiana w terminarzu młodzików.
  • KOMUNIKAT MZPN                 [22.01.14/22.20]

  • Małopolski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości nabycia 10 biletów na mecz towarzyski Reprezentacji Narodowej Polska - Szkocja w dniu 5 marca /środa/ 2014 roku o godzinie 20.45 w Warszawie. W celu nabycia w/w należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 stycznia 2014 r. do Biura Związku, w formie elektronicznej, listę chętnych osób zawierającą: imię, nazwisko, pesel oraz dowód wpłaty za zamówione bilety na numer rachunku bankowego Związku tj. 37 1240 2294 1111 0000 3709 2289. KATEGORIA-I-80 ZŁ II-60 ZŁ III-50 ZŁ
  • KOMUNIKAT WG LIGA HALOWA                 [21.01.14/12.20]

  • Dodano aktualne tabelę trampkarzy oraz terminarz i tabelę grupy finałowej młodzików.
  • KOMUNIKAT MZPN                 [06.01.14/18.40]

  • Komisja ds. Licencji Trenerskich Małopolskiego Związku Piłki Nożnej przypomina, że termin składania wniosków (przed rundą wiosenną) o przedłużenie lub przyznanie licencji mija 31 stycznia 2014 r. Wnioski należy zgłaszać do MZPN. Aktualny (z 30 grudnia 2013 r.) Regulamin Komisji ds. Licencji Trenerskich MZPN :

    CZYTAJ DALEJ

  • KOMUNIKAT WG LIGA HALOWA                 [04.01.14/14.40]

  • Dodano tabele oraz wyniki młodzicy gr.1 . Terminarze juniorów i grupa 2 młodzików w terminie późniejszym.